Parempien tilojen kysyntä, jota voidaan käyttää ympäri vuoden, on johtanut sellaisten synteettisten urheilupintojen kehitykseen, joista synteettinen ruoho on tullut yksi yleisimmin käytetty ja hyvin hyväksytty. Asennettujen keinotekoisten turkkilaisten tenniskenttien määrän dramaattinen nousu on osoitus pinnan suosiosta monien pelaajien keskuudessa.
| Paalukorkeus | 10mm |
| Väri | Sininen |
| Piston määrä | 240 pistoa / m |
| Arvioida | 3/16 |
| Tiheys | 50400 turpeita / neliömetriä |
| Paketti | Roll-paketti |
| Rullan leveys | 2m / 4m |
| Rullan pituus | 25m |


K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja erikoistunut keinotekoiseen ruohoon, tuotamme raaka-aineen itse ja tuotteemme ovat suosittuja kaikkialla maailmassa.
K: Miten tuotteen laatu on?
V: Tuotteemme läpäisivät 3000 h UV-testin, RoHS-testin, 5000-kertaisen kulutuskokeen ja palonestoaineen.
K: Minimimäärän tilaus?
A: 500 neliömetriä.
K: Entä läpimenoaika?
V: Näyte tarvitsee 30 päivää, massatuotanto tarvitsee 20 päivää.
K: Kuinka monta keinotekoista ruohoa voit tarjota?
V: Voimme tarjota keinotekoisen ruohon maisemointiin, keinotekoiseen turpeeseen ja ruohon laattaan.
K: Mikä on FOB-porttisi?
A: Shanghain satama.
Suositut Tagit: turf tennis, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, tukkumyynti, hinta, hinta














