Laaja valikoima erilaisia tyylejä, värejä ja pintoja, JiangSen synteettinen viheriö voi luoda täydellisen asetuksen pelin harjoittamiseen. Nämä eivät ole tyypillisiä minigolf-mattoja. Nämä synteettiset pinnat on suunniteltu erityisesti vakavalle pelaajalle. JiangSen-keinotekoinen ruoho voi simuloida eri olosuhteita ja todellisia tilanteita, joita löydät millä tahansa maailman kurssilla.
| Väri | vihreä |
| Paalun korkeus | 10mm |
| Ommelnopeus | 300 pistettä / m |
| Arvioida | 3/8 tuumaa |
| Tiheys | 63000 |
| Paketti | Roll-paketti |
| Rullaleveys | 2m / 4m |
| Rullan pituus | 25m |









K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja, joka on erikoistunut keinotekoiseen ruohoon, tuotamme raaka-aineen itse ja tuotteemme ovat suosittuja kaikkialla maailmassa.
Kysymys: Mitä tuotteidesi laatua?
V: Tuotteemme läpäissyt 3000h anti-UV-testi, RoHS-testi, 50000-kertainen kulutustesti ja palonsuoja-testi.
Q: Minimitalletilaus?
A: 500 neliömetriä.
Kysymys: Mitä tulee toimitusaikaan?
A: Näytteen tarvitsee 30 päivää, massatuotanto tarvitsee 20 päivää.
K: Kuinka monta keinotekoista ruohoa voit tarjota?
V: Voimme tarjota synteettistä vihreää, keinotekoista ruohoa viherrakentamiseen, urheiluun ja ruoholevylle.
K: Mikä on FOB-portti?
: Shanghai satama.
Suositut Tagit: synteettinen viheriö, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, tukku, hinta, hinta














