Matala huolto synteettinen golf vihreät koti puutarhat ovat kysyntää, koska kiinnostus golf kaikkialla maailmassa kasvaa edelleen. Olemme sitoutuneet tarjoamaan sinulle laadukkaita lyhyen pelin harjoittelupaikkoja. Tuotteitamme arvostavat monet asiakkaamme.
| Paalukorkeus | 50mm |
| Väri | vihreä |
| Arvioida | 5 / 8inch |
| Ommel | 160 / m |
| Tiheys | 10080 |
| Paketti | Roll-paketti |
| Rullan leveys | 2m / 4m |
| Rullan pituus | 25m |


K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja erikoistunut keinotekoiseen ruohoon, tuotamme raaka-aineen itse ja tuotteemme ovat suosittuja kaikkialla maailmassa.
K: Miten tuotteen laatu on?
V: Tuotteemme läpäisivät 3000 h UV-testin, RoHS-testin, 5000-kertaisen kulutuskokeen ja palonestoaineen.
K: Minimimäärän tilaus?
A: 500 neliömetriä.
K: Entä läpimenoaika?
V: Näyte tarvitsee 30 päivää, massatuotanto tarvitsee 20 päivää.
K: Kuinka monta keinotekoista ruohoa voit tarjota?
V: Voimme tarjota keinotekoisia ruohoja maisemointiin, keinotekoiseen laitumiseen ja ruohon laattoon.
K: Mikä on FOB-porttisi?
A: Shanghain satama.
Suositut Tagit: keinotekoinen laittaminen turve, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, tukku, hinta, hinta














