
![]() Keinotekoinen ruoho vihreiden asettamiseen Keinotekoinen ruoho vihreiden asettamiseen ei ole sama kuin käytettävä nurmikko. Jiangsenin keinotekoinen ruoho tarjoaa erilaisia golf-vihreitä. Eri golf ruoho voi olla aivan erilainen. Jokainen tyyppi tarjoaa erittäin realistisen suorituskyvyn. |
| Väri | Vihreä |
| Paalukorkeus | 15mm |
| Arvioida | 3/16 tuumaa |
| Piston määrä | 300 pistettä / m |
| Tiheys | 63000 turpia / m² |
| Paketti | Roll-paketti |
| Rullan leveys | 2m / 4m |
| Rullan pituus | 25m |







K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja erikoistunut keinotekoiseen ruohoon, tuotamme raaka-aineen itse ja tuotteemme ovat suosittuja kaikkialla maailmassa.
K: Miten tuotteen laatu on?
V: Tuotteemme läpäisivät 3000 h UV-testin, RoHS-testin, 50000 kertaa kulutuskokeen ja palonestoaineen.
K: Minimimäärän tilaus?
A: 500 neliömetriä.
K: Entä läpimenoaika?
V: Näyte tarvitsee 30 päivää, massatuotanto tarvitsee 20 päivää.
K: Kuinka monta keinotekoista ruohoa voit tarjota?
V: Voimme tarjota keinotekoisen ruohon maisemointiin, keinotekoiseen ruohoon vihreiden ja ruohon laattojen asettamiseksi.
K: Mikä on FOB-porttisi?
A: Shanghain satama.
Suositut Tagit: keinotekoinen ruoho vihreiden, Kiinan, valmistajien, toimittajien, tehtaan, tukkukaupan, hinnan, kustannusten asettamiseen















