Synteettinen ruoho nurmikon pihalle, keinotekoinen ruoho on enemmän kuin pelkkä nurmikko. Se on täydellinen maisemajärjestelmä. Keinotekoinen ruohosysteemi sisältää maaperän valmistuksen, keinotekoinen ruoho asennetaan, keinotekoisen ruohon taustalla oleva viemäröinti, keinotekoisen ruohonterän pitämiseen käytettävä täytemateriaali ja liitäntälaite sekä lanka, joka luo ”fake-grass” ”Terät.
| Väri | Vihreä |
| Paalukorkeus | 30mm |
| Ommel | 140 |
| Arvioida | 3/8 |
| Tiheys | 14700 |
| tausta | PP + Net + Sbr lateksi |
| Rullan leveys | 2 m tai 4 m tai mukautettu |
| Rullan pituus | 25m tai mukautettu |

Suositut Tagit: synteettinen ruoho nurmikolla pihapiirille














