Arvoa voidaan lisätä kotiisi parantamalla puutarhan ulkonäköä keinotekoisella ruoholla. Moderni synteettinen nurmikenttä puutarhaan on niin kehittynyt, että yksi artikkeli kuvaa jopa joitain väärennettyjä nurmikoita "lähes irrallisena ruohosta katsottuna mistä tahansa etäisyydestä". Tarjoamme erinomaisen lattiapäällystysratkaisun monenlaisiin sovelluksiin.
| Paalun korkeus | 25mm |
| Väri | vihreä |
| ommel | 120 / m |
| Arvioida | 3/8 tuumaa |
| Tiheys | 12600 |
| Paketti | rulla paketti |
| Rullaleveys | 2m / 4m |
| Rullan pituus | 25m |









K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja, joka on erikoistunut keinotekoiseen ruohoon, tuotamme raaka-aineen itse ja tuotteemme ovat suosittuja ympäri maailmaa.
Kysymys: Mitä tuotteidesi laatua?
V: Tuotteemme läpäissyt 3000h anti-UV-testi, RoHS-testi, 5000 kertaa kulumistesti ja palonsuoja-testi.
Q: Minimitalletilaus?
A: 500 neliömetriä.
Kysymys: Mitä tulee toimitusaikaan?
A: Näytteen tarvitsee 30 päivää, massatuotanto tarvitsee 20 päivää.
K: Kuinka paljon synteettistä ruohoa voit tarjota?
V: Voimme tarjota synteettistä ruohoa puutarhalle, urheilulle ja ruoholevylle.
K: Mikä on FOB-portti?
: Shanghai satama.
Suositut Tagit: synteettinen ruoho puutarha, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, tukku, hinta, hinta













