Meidän keinotekoisen ruohonleikkuriharjan valikoima on täydellinen ratkaisu moniin tapahtumiin. Ulkokuvaelokuvista ensi-ilta-aikoina pitkät sisäilmanäytöt. Sitä käytetään maailmanlaajuisesti puolueiden, festivaalien, karnevaalien tai laitteiden vuokrausyritysten avulla, jotta ne voisivat valmistaa ohut viimeistely, ja myös tuotetuotteissa, näyttelyosastoissa ja jopa marquee-kerroksessa, jalankulkureitillä, mukavuuksilla ja niin edelleen.
| Väri | Green & ruskea |
| Paalukorkeus | 25mm |
| Ommel | 150 |
| Arvioida | 3/8 |
| Tiheys | 15750 |
| tausta | PP + Net + Sbr lateksi |
| Rullan leveys | 2 m tai 4 m tai mukautettu |
| Rullan pituus | 25m tai mukautettu |







K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja, joka on erikoistunut ruohonleikkurin nurmikkoturpeen, valmistamme raaka-aineen itse ja tuotteemme ovat suosittuja kaikkialla maailmassa.
K: Miten tuotteen laatu on?
V: Tuotteemme läpäisivät 3000 h UV-testin, RoHS-testin, 5000-kertaisen kulutuskokeen ja palonestoaineen.
K: Minimimäärän tilaus?
A: 500 neliömetriä.
K: Entä läpimenoaika?
V: Näyte tarvitsee 30 päivää, massatuotanto tarvitsee 20 päivää.
K: Kuinka monta keinotekoista ruohoa voit tarjota?
V: Voimme tarjota keinotekoisia ruohoja maisemointiin, urheiluun ja ruohon laattoihin.
K: Mikä on FOB-porttisi?
A: Shanghain satama.
Suositut Tagit: keinotekoinen ruoho nurmikko nurmikko, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, tukku, hinta, hinta

















