Nykyään yhä useammat ihmiset käyttävät synteettistä mattoa koristamaan omaa taloaan, JiangSenin keinotekoinen turve ruoho koteihin on yksi markkinoiden kuumimmista kohteista, tuotamme väärennettyä nurmikkoa ympäristöystävällisellä pehmeällä materiaalilla laadun takaamiseksi.
| Väri | Vihreä |
| Paalukorkeus | 30mm |
| Arvioida | 3/8 |
| Piston määrä | 140 |
| Tiheys | 14700 |
| Paketti | Roll-paketti |
| Rullan leveys | 2m / 4m |
| Rullan pituus | 25m |









K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja erikoistunut keinotekoiseen ruohoon, tuotamme raaka-aineen itse ja tuotteemme ovat suosittuja kaikkialla maailmassa.
K: Miten tuotteen laatu on?
V: Tuotteemme läpäisivät 3000 h UV-testin, RoHS-testin, 50000 kertaa kulutuskokeen ja palonestoaineen.
K: Minimimäärän tilaus?
A: 500 neliömetriä.
K: Entä läpimenoaika?
V: Näyte tarvitsee 30 päivää, massatuotanto tarvitsee 20 päivää.
K: Kuinka monta keinotekoista ruohoa voit tarjota?
V: Voimme tarjota keinotekoisen turveen ruohoa koteihin, urheiluun ja ruohon laattoon.
K: Mikä on FOB-porttisi?
A: Shanghain satama.
Suositut Tagit: keinotekoinen turve ruoho koteihin, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, tukku, hinta, hinta














