
![]() Keinotekoinen ruoho jalkapallolle Olemme kaikki nähneet todennäköisesti keinotekoisen ruohon jalkapallokentille. Ne ovat yhä suositumpia kestävinä, ympäri vuoden vaihtoehtoina perinteisille ruohourheilukentille. Hyvä laatu ja kilpailukykyinen hinta, paras valinta jalkapallolle. |
| Väri | Tummanvihreä ja vaaleanvihreä |
| Paalukorkeus | 50mm |
| Arvioida | 5/8 tuumaa |
| Piston määrä | 160 pistoa / m |
| Tiheys | 10080 turpeita / neliömetriä |
| Paketti | Roll-paketti |
| Rullan leveys | 2m / 4m |
| Rullan pituus | 25mm |







K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja erikoistunut keinotekoiseen ruohoon, tuotamme raaka-aineen itse ja tuotteemme ovat suosittuja kaikkialla maailmassa.
K: Miten tuotteen laatu on?
V: Tuotteemme läpäisivät 3000 h UV-testin, RoHS-testin, 50000 kertaa kulutuskokeen ja palonestoaineen.
K: Minimimäärän tilaus?
A: 500 neliömetriä.
K: Entä läpimenoaika?
V: Näyte tarvitsee 30 päivää, massatuotanto tarvitsee 20 päivää.
K: Kuinka monta keinotekoista ruohoa voit tarjota?
V: Voimme tarjota keinotekoisen ruohon maisemointiin, jalkapallon ja muiden urheilulajien, ruohon laattojen.
K: Mikä on FOB-porttisi?
A: Shanghain satama.
Suositut Tagit: keinotekoinen ruoho jalkapalloa varten, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, tukkumyynti, hinta, hinta















