JiangSen tarjoaa oikean synteettisen ruohon, joka asettaa vihreäksi golfin. Se toimii täydellisesti joka kerta, ammattilaisten, amatöörien ja golf-ohjaajien käyttämiä vihreitä. Tunnustamme, että pelin tärkein näkökohta on. Siksi meidän vihreät on suunniteltu tuottamaan tuloshakuista käytäntöä ja vahvistamaan hyvän käyttöönoton mekanismeja.
| Paalukorkeus | 10mm / 15mm |
| Väri | vihreä |
| Piston määrä | 300 pistettä / m |
| Arvioida | 3/16 |
| Tiheys | 63000 turpia / m² |
| Paketti | Roll-paketti |
| Rullan leveys | 2m / 4m |
| Rullan pituus | 25m |







K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja erikoistunut keinotekoiseen ruohoon, tuotamme raaka-aineen itse ja tuotteemme ovat suosittuja kaikkialla maailmassa.
K: Miten tuotteen laatu on?
V: Tuotteemme läpäisivät 3000 h UV-testin, RoHS-testin, 5000-kertaisen kulutuskokeen ja palonestoaineen.
K: Minimimäärän tilaus?
A: 500 neliömetriä.
K: Entä läpimenoaika?
V: Näyte tarvitsee 30 päivää, massatuotanto tarvitsee 20 päivää.
K: Kuinka monta keinotekoista ruohoa voit tarjota?
V: Voimme tarjota keinotekoisia ruohoja maisemointiin, synteettiseen ruohoon, jossa laitetaan vihreää ja ruohoa.
K: Mikä on FOB-porttisi?
A: Shanghain satama.
Suositut Tagit: synteettinen ruoho, vihreä, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, tukkumyynti, hinta, hinta














