JS-ruoho on sitoutunut tarjoamaan vain korkealaatuisimman, edistyneimmän synteettisen pihan ruohon markkinoilla. Meidän synteettinen ruoho antaa kotisi täydelliselle keinotekoiselle ruohonurmelle, jota olet aina halunnut ilman perinteisen ruohikentän ylläpitoa ja ylläpitoa. Kuvittele, ettei sinun koskaan tarvitse leikata tai maksaa joku kastella pihaa uudelleen! Synteettisen turpeen teknologian innovaatio ja edistys voivat tarjota sinulle vedenalaisen, vähäisen huollon ratkaisun uhrata todellisen ruohon kauneutta, toimintaa tai ulkonäköä.
| Väri | 3 |
| Paalun korkeus | 30mm |
| Arvioida | 3/8 |
| Ommelnopeus | 160 |
| Tiheys | 16800 |
| Paketti | Roll-paketti |
| Rullaleveys | 2m / 4m |
| Rullan pituus | 25m |

K: Oletko valmistaja tai kauppayhtiö?
V: Olemme valmistaja, joka on erikoistunut keinotekoiseen ruohoon, tuotamme raaka-aineen itse ja tuotteemme ovat suosittuja kaikkialla maailmassa.
Kysymys: Mitä tuotteidesi laatua?
V: Tuotteemme läpäissyt 3000h anti-UV-testi, RoHS-testi, 50000-kertainen kulutustesti ja palonsuoja-testi.
Q: Minimitalletilaus?
A: 500 neliömetriä.
Kysymys: Mitä tulee toimitusaikaan?
A: Näytteen tarvitsee 30 päivää, massatuotanto tarvitsee 20 päivää.
K: Kuinka monta keinotekoista ruohoa voit tarjota?
V: Voimme tarjota synteettistä telakan ruohoa viherrakentamiseen, urheiluun ja ruohon laattoihin.
K: Mikä on FOB-portti?
: Shanghai satama.
Suositut Tagit: synteettinen pihan ruoho, Kiina, valmistajat, toimittajat, tehdas, tukku, hinta, hinta













